NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı
NDA Yapı

Hakkımızda


NDA Yapı’nın misyonu ; doğal ışığı binaya alacak sistemler üretmek ve uygulamak suretiyle hem kullanıcının enerji tasarrufu sağlamasına, hem de ülkenin ve dünyanın enerji kaynaklarını dikkatli kullanmasına yardımcı olmaktır. Kullanılan doğal ışık kaynağı ile dünya enerji kaynaklarının azalmaması, enerji tasarrufuna ve kısıtlı olan enerji kaynaklarının doğru kullanımına dikkat çekmektir.

Dünya nüfusu arttıkça dünyadaki enerji kaynakları yetersiz olmaya başladı. Bunun sonunda enerji üretirken, dünyayı da kirleterek yok etmeye başladık. Temiz enerji kaynaklarını kullanma zorunluluğu içerisindeyiz.

Doğal güneş ışığını binanıza alacağınız sistemleri kullanarak gün içinde elektrik kullanma ihtiyacınızı minimuma çekebilirsiniz.

Binanızın çatısında,cephesinde ve ilave edilecek mekanlarda kullanılacak özel cam sistemler ile hesaplanabilir bir zaman içinde enerji tasarrufu yapılarak, proje kendini finanse etmektedir.

Projelendirme ve uygulamadaki 17 senelik tecrübemiz ışığında, sayısız proje gerçekleştirdik. Müşterilerimizin projelerinde gerek projelendirme gerekse uygulama esnasında doğru detay, doğru malzeme seçimleri ile sorunsuz mekanlar yarattık.

Tüm bu projelerde dışarının ışığını içeriye alarak konforlu alanlar yaratmak suretiyle yaşama değerli anlar katabileceğiniz mekanlar oluşturduk.